Svatba na Statku Benice

Home / Svatba na Statku Benice

Svatební místo roku

Váš svatební den na Statku Benice proběhne v soukromí, v krásném prostředí citlivě zrekonstruované barokní kulturní památky. Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání. Nemusíte se o nic starat, jen si užít Váš výjimečný den  společně s rodinou a přáteli. Celý statek, špejchar, restaurace i penzion s nádherným svatebním apartmá bude jen pro Vás. Pro nevšední fotografie i zábavu během Vašeho slavnostního dne jsou k dispozici starokladrubští koně i historické kočáry, pro děti dětské hřiště a mini zoo.

Vše na jednom místě

Přejete si romanticku svatbu na statku? Chcete se cítit jako princezna? Hledáte svatební místo,  kde se budeme starat jen o Vás a Vaše hosty, kde nemusíte nikam přejíždět a kde není zavírací hodina? Pak vítejte u nás na barokním statku Benice.

S naší svatební koordinátorkou připravíte dopředu každý detail a ve svatební den už se nemusíte o nic starat:  svatební apartmá, romantický obřad, projížďky v kočáře, zábavné soutěže, poníci a oslíci v mini zoo pro děti, originální svatební fotografie, nádherná výzdoba a opravdu skvělá kuchyně.

Plníme Vaše přání

Naši kuchaři splní jakékoliv Vaše přání. Prší? Nevadí, na špejchar se vejde sto dvacet hostů a tančit se může až do rána. Svatební obřad i hostina mohou probíhat venku, v prostorách nádvoří či na starobylého špejcharu. Menším svatbám doporučujeme historickou barokní světnici.

Důležitou součástí každé svatby je dobré jídlo a pití. Můžete s vybrat z několika menu anebo přijít s vlastním nápadem na sestavení pohoštění. Umíme podávat sevírovanou večeři o několika chodech s vybranými víny, stejně jako grilovat venku na nádvoří a zapít pořádně pivem.  Těšíme se na Vás.

Fotogalerie