Pro firmy

Home / Pro firmy

Inspirace

Chcete přijít na nové myšlenky, vypadnout na chvíli ze stereotypu prosklených, betonových a rušných kanceláří a pořádně se soustředit na týmový workshop?

Přijeďte k nám do Benic. Historie statku sahá do čtrnáctého století a mezi jeho vlastníky patřil Albrecht z Valdštejna i Ferdinand d’ Este. Statek, který prošel v devadesátých letech rekonstrukcí, může být na dva, tři dny jen Váš. Najdete tu vhodné prostory pro práci a také zázemí pro teambuilding a večerní posezení venku u ohně, grilu či v restauraci.

Gastronomie

Naši zkušení kuchaři vám skvěle uvaří, připraví skutečně občerstvující coffee break a večer si můžete popovídat u baru a nebo si vychutnat klid a pohodu u kachlových kamen. Rádi Vám také připravíme prohlídku našich stájí s chovem starokladrubských koní. Zbavit stresu se můžete pohledem na pasoucí se bílé koně v ohradách i v naší minizoo s poníky, kozami, ovcemi, lamou a dalšími domácími zvířaty.

Hřebčín Favory

V roce 1994 se část statku stala sídlem soukromého hřebčína Favory, kde se téměř pětadvacet let kontinuálně věnujeme chovu a výcviku převážně bílých starokladrubských koní. V současné době je to velmi oblíbený výstavní nebo rodinný kůň, pro svou klidnou povahu a pracovitost vhodný i pro výuku dětí a začátečníků. Skvělých výsledků dosahuje ve vozatajském sportu, jsou využíváni i k drezúrnímu a rekreačnímu ježdění. Pro svou vyrovnanou povahu se výborně hodí i pro hipoterapii. V našem hřebčíně chováme na dvacet starokladrubských koní.

 • Školící místnosti

  Dvě školící místnosti pro 20 osob, barokní světnice pro 40 osob a špejchar až pro 200 osob.

 • Ubytování

  Ubytování pouze pro Vás v našem penzionu pro 30 osob v pokojích a dvou apartmánech

 • Domácí kuchyně

  Příjemná domácí atmosféra a dobré jídlo, večerní grilování a posezení

 • Aktivity

  Prostor pro outdoorové aktivity, prohlídky hřebčína, projížďky, mini-zoo

 • Žádná zavírací doba

  Přátelský personál bez zavírací doby

Potřebujete pomoci s obsahem
S obsahem školení nebo organizací teambuildingu Vám rádi pomůžeme nebo se můžete obrátit na zkušené profesionály ze společnosti Top Vision.